Talk: Achter de schermen van de modewereld – Modemuseum Hasselt
Event info
Doelgroep
Locatie
Domein Bokrijk, Bokrijklaan 1, 3600 GenkIn kader van de expo Memory is Home organiseren we een bijzondere avond rond de makers en mensen achter de schermen van de modewereld. De expo onderzoekt hoe herinneringen, ontmoetingen en samenwerkingen aan de basis liggen van creatieve trajecten en modesuccessen.
Tijdens deze talk laten we enkele sleutelfiguren aan het woord die vaak buiten de spotlights blijven, maar een cruciale rol spelen in het tot stand komen van collecties, campagnes en modeshows.
Marleen Daniëls, modefotografe, en Karel Burssens, scenograaf, en Valerie Hellebaut, hoofd costume designer bij Meryll Rogge, delen hun ervaringen uit de praktijk met mode- en design journaliste en chief mode bij Sabato Natalie Helsen als moderator. Samen vertellen ze hoe ideeën vorm krijgen, hoe samenwerkingen ontstaan en hoe een collectie uiteindelijk tot leven komt.
Een avond over vakmanschap, samenwerking en de vele handen en talenten die schuilgaan achter de wereld van mode.