Aantal: 29
Formulierdatum Naam Voornaam Functie Gemeente of organisatie E-mailadres Gsm- of telefoonnummer Suggereer hier themas en praktijkcases voor de workshops in 2018
2018-02-14T12:17:07 test test test test christiane.peuters@limburg.be test test
2018-02-14T12:49:43 test test test test nele.stas@limburg.be test test
2018-02-19T10:41:11 Mebis Christa Omgevingsambtenaar Gemeente Diepenbeek christa.mebis@diepenbeek.be 011491863
2018-02-19T10:54:43 Reekmans Veronique stedenbouwkundig ambtenaar Neerpelt veronique.reekmans@neerpelt.be 0470010647
2018-02-19T11:09:40 Mundus Bart Deskundige Omgeving Stad Bree bart.mundus@bree.be 0486328997
2018-02-19T11:10:39 Brusten Tom Gemeentelijk Omgevingsambtenaar Stad Bree tom.brusten@bree.be 089 848515
2018-02-19T11:42:41 Foerier Jan Diensthoofd Ruimtelijke Ontwikkeling Gemeentebestuur Nieuwerkerken jan.foerier@nieuwerkerken.be 011 48 03 71
2018-02-19T12:45:37 Coenegrachts Katrien omgevingsambtenaar - stedenbouwkundige Heusden-Zolder katrien.coenegrachts@heusden-zolder.be 011/808087
2018-02-19T13:35:57 Adiyia Bright duurzaamheidsambtenaar stad Hasselt bright.adiyia@hasselt.be 0494064268
2018-02-19T18:12:12 Eykens Clytie duurzaamheidsambtenaar gemeentebestuur Zonhoven clytie.eykens@zonhoven.be 011/810526 ruimte voor groen in het centrum aanpak leegstand opstarten cohousing
2018-02-20T10:04:15 schops bart ruimtelijk planner stad sint-truiden bart.schops@sint-truiden.be 0498939034
2018-02-21T13:09:27 Nussbaum Bert Ruimtelijk Planner Stad Beringen bert.nussbaum@beringen.be 0473206277 Warmtenetten (Nieuw-Zuid Antwerpen, Haven Rotterdam) Afvaltransport (vacuüm systeem) dat voertuigbewegingen in stedelijke gebieden kan reduceren door geclusterde containers (Hasselt) Waterstofeconomie Circulair bouwen en hoe de vertaling naar vergunningen/planologie Fietssnelwegen en hun ondersteunende rol (katalysator) in stadsontwikkeling
2018-02-22T09:43:47 Reekmans Veronique omgevingsambtenaar Neerpelt veronique.reekmans@neerpelt.be 0470010647
2018-02-22T10:37:23 De Zutter Elisabeth Coördinator HaBer IGS Elisabeth.dezutter@beringen.be 0496935009 Verspreide verkaveling en keuzes voor kernversterking Kleinhandel en kernversterking. Groen en kernversterking : groene long, geen verharding met sprietboom Mobiliteit, in bijzonder in dorpskernen.
2018-02-22T12:42:51 Appermont Annemie deskundige Wonen provincie Limburg annemie.appermont@limburg.be 011/237264
2018-02-23T09:46:57 Frederix Heidi coôrdinator wonen provincie Limburg heidi.frederix@limburg.be 011 23 72 40
2018-02-23T15:14:54 Dreesen An medewerker lokaal woonbeleid Stebo vzw an.dreesen@stebo.be 0496 92 85 86
2018-02-26T11:33:14 Maes Griet ruimtelijk planner provincie Limburg griet.maes@limburg.be 011237419
2018-02-26T11:33:42 Clits Christine Ruimtelijk planner Provincie Limburg Christine.clits@limburg.be 011238380
2018-02-26T15:48:49 Saillart Kai woondeskundige Hamont-Achel ksaillart@hamont-achel.be 011510527
2018-02-27T14:33:11 jamers an ruimtelijk planner stad hasselt an.jamers@hasselt.be 011239484
2018-03-01T15:34:55 Pletsers Annelies milieuambtenaar Opglabbeek annelies.pletsers@opglabbeek.be 089 81 01 35
2018-03-01T18:18:45 Vanhoof Bram diensthoofd Ruimte gemeente Kortessem bram.vanhoof@kortessem.be 0493/71.34.94
2018-03-02T10:29:26 Van Coillie Jente Student Geen Jente-vancoillie@hotmail.com 0487591644
2018-03-02T11:19:10 Kusters Heleen Omgevingsambtenaar/diensthoofd Omgeving Overpelt heleen.kusters@overpelt.be 011/809475
2018-03-05T10:29:34 Bergen Annemie Milieu-en duurzaamheidsambtenaar Nieuwerkerken annemie.bergen@nieuwerkerken.be 011/48.03.76 vinkje geen robot is niet zichtbaar in internet explorer.
2018-03-05T15:43:54 Anne Ghesquière Bestuurssecretaris, vergunningenRO Provincie Limburg anne.ghesquiere@limburg.be 011 23 83 54
2018-03-06T15:20:16 driessen claire architect stad hasselt claire.driessen@hasselt.be 011 239525
2018-03-08T11:18:37 van den Bogaard Eline Deskundige Wonen West-Limburg Stad Herk-de-stad eline@woneninwestlimburg.be 0497045079